Podzimní běh lyžařů, Senohraby

Historie a současnost jednoho z nejznámnějších závodů v okolí Prahy, jehož 61. ročník se uskuteční v neděli 26. listopadu 2017.

Tři knihy 4

Vladimír Vondráček 1972–1979

Vladimír Vondráček 1972–1979

Vyšší dívčí

The Girls Only Slack Line Festival je komorní akce konající se v oblasti pískovcových skal nad vesnicí Ostrov. Slacklinový festival nabídl tři highliny o délkách 18–44 m a ve výšce až 30 m nad zemí. Prošlo se po nich přibližně 50 „vostrých“ holek. Chlapům byl již tradičně vstup zakázán.

B Magazine Run #2

Ze Stromovky do Stromovky přes Babu a Haltýř. Druhý béčkový běh, tentokrát k Designbloku a vydání knihy Vladimír Vondráček 1972–1979.

Po stopách v oblacích

Zátopkovský kvíz

Tři knihy 3

Dipsea Trail

Dipsea Trail

Fastest Known Times

Je nedílnou součástí lidské přirozenosti snaha o neustálé zlepšování a porovnávání dosažených výkonů, ať už s předchozími výkony vlastními, nebo s výkony ostatních. Ideální příležitostí jsou k tomu závody. Jsou však místa a trasy, na nichž se nikdy žádný závod neuskuteční.

Tři knihy 2

The Red Fox Elbrus Race

The wind was ice cold and strong enough to bring me out of balance, it felt like −20 °C. Me and my friend Christoph Moser were approaching the summit plateau of Mt. Elbrus (5642 m a.s.l.) with aluminum crampons on our feet and light ski-mountaineering racing skis on our backs.